Brevi Manu

Anketa

Který náš hudební počin vás nejvíce oslovil?

Days (2348)
 

Walkaround (2247)
 

Postlunch poetry (2346)
 

Tight jeans (2590)
 

So bad (2221)
 

Kterou kapelu preferujete?

Nirvana (2416)
 

Alice in chains (2399)
 

Pearl jam (2499)
 

Soundgarden (2368)
 

Statistika

RSS

RSS

Info

     Počátky kapely se datují někdy na konec devadesátých let, ale šlo o pouhý amatérismus a tak výsledky byly nevalné úrovně :) . Uskupení mělo v té době název Gutta Percha. Po odchodu basáka Majka přichází na jeho post Tom. To se psal rok 2003, pravděpodobně… Tehdejší sestava: Hans (škopále), Milosh (zpjevoš, kajtroš), René (strunodrtkač) a automaticBass - Thomas. Následující léta, jakož i předešlá, provázel zmatek, hádky, odchody a příchody stále těch samých existencí - potíže v komunikaci, atd.
      Zásadní změnou byl odchod Renka (rok 2005) a příchod Kordy (rok 2006). Kapela zůstala nadále po nějaký čas zmatena,ale chlapi si pořídili nové, lepší nástroje a v současné době se v hlavách a srdcích členů začíná – a že už bylo na čase - formovat jakási představa, tvář toho, o co se společnými silami pokouší.
       Píše se rok 2007 a současná situace je taková: dva pracanti a dva studenti se snaží, seč jim síly stačí, o vzkříšení svých hudebních schopností a tužeb. Tato snaha by měla vyústit v natočení prvního dema, jež je již delší dobu vyžadováno fanoušky. Doufejme, že se síly členů konečně společně vydají správným (jedním) směrem a podaří se jim vyvrhnout na světlo světa, alespoň fragmenty toho, co chtějí říci prostřednictvím hudby.

Současná sestava:

Hans         bicí
Korda        kytara
Milosh       zpěv, kytara
Tomoza     basa


Výklad pojmu "brevi manu" - krátce, stručně v přeneseném významu bez dopisování, ústně.